Nacházíte se zde:   >

Turnaj ve stolním tenise

Dne 28.11.2012 jsme v našem zařízení pořádali již druhý ročník turnaje ve stolním tenise. Na celkové organizaci akce se podílel Denní stacionář pro mentálně postižené děti, mládež a dospělé ze Strakonic. Nemalý dík patří vedoucímu Denního stacionáře, panu Mgr. Martínkovi za pomoc a spoluorganizaci.

V 9h se v naší telocvičně sešli všichni účastníci a nastoupili na slavnostní zahájení. To uvedla naše paní ředitelka, Mgr. Iveta Podškubková. Turnaje se zúčastnili klienti z Denního stacionáře Strakonice, Domova Petra Mačkov, Domečku Javorník, Domova Zběšičky, Domova Libníč, Centra Empatie a Duhy Písek. Všichni hráči bojovali s velkým úsilím a nasazením. Ti, co zrovna nehráli se bavili v naší občerstvovací místnosti u párků, chlebíčků, moučníku a kávy. Byli rádi, že se opět setkali s kamarády z jiných zařízení.

Po vyhlášení výsledků (zlatou medaili si odnesl náš Jarda Pivnička) a předání diplomů a cen si ještě klienti zatancovali na diskotéce, kterou připravil náš klient Standa Pfleger. Těšíme se na další setkání.

 

 

Bc. Lenka Břicháčková, DiS.

sociální pracovnice 

FotoFotoFotoFotoPřidejte svůj komentář

 Jméno, přezdívka, nebo třeba +++ ;-) :
 E-mail (nemusíte vyplňovat):
 Přidejte svůj komentář ( nebo cokoliv co máte na srdci )
 úsměv spiklenecké mrknutí řehot hlasitý smích úšklebek neutrální výraz smutek pláč naštvání stydí se brýle
 údiv vyplazuje jazyk cože polibek andílek palec tučně  kurzíva  podtrženě  

Komentáře


Přidáno 21.1.2016 v 20:02
Torák Martin: - email
já Martin Torák jsem z Domova barbora poskytovatel sociálních služeb v Kutné Hoře a hledám si nový domov a právě jsem narazil na vás a chtěl bych se zeptát jestli byste mě k vám do domova nevzali a lestli bych u vás nemohl bydlet jsem zdravotně Mentálně Psychicky a duševně postižený muž je mě 39 let jsem stále svobodný děkuji za odpovědpalecúsměv

FotoPár slov o našem Domovu

Tradice poskytování sociálních služeb zde začala už v roce 1955.

 


FotoModerní budovy

Celý areál DOZP Osek prošel v letech 1999-2002 rozsáhlou přestavbou.