Nacházíte se zde:   >

TURNAJ VE STOLNÍM TENISE

Dne 28.11.2012 jsme v našem zařízení pořádali již druhý ročník turnaje ve stolním tenise. Na celkové organizaci akce se podílel Denní stacionář pro mentálně postižené děti, mládež a dospělé ze Strakonic. Nemalý dík patří vedoucímu Denního stacionáře, panu Mgr.Martínkovi za pomoc a spoluorganizaci.

V 9h se v naší telocvičně sešli všichni účastníci a nastoupili na slavnostní zahájení. To uvedla naše paní ředitelka, Mgr. Iveta Podškubková. Turnaje se zúčastnili klienti z Denního stacionáře Strakonice, Domova Petra Mačkov, Domečku Javorník, Domova Zběšičky, Domova Libníč, Centra Empatie a Duhy Písek. Všichni hráči bojovali s velkým úsilím a nasazením. Ti, co zrovna nehráli se bavili v naší občerstvovací místnosti u párků, chlebíčků, moučníku a kávy. Byli rádi, že se opět setkali s kamarády z jiných zařízení.

Po vyhlášení výsledků(zlatou medaili si odnesl náš Jarda Pivnička) a předání diplomů a cen si ještě klienti zatancovali na diskotéce, kterou připravil náš klient Standa Pfléger. Těšíme se na další setkání.

 

 

Bc.Lenka Břicháčková, DiS.

sociální pracovnice 

FotoFotoFotoFotoPřidejte svůj komentář

 Jméno, přezdívka, nebo třeba +++ ;-) :
 E-mail (nemusíte vyplňovat):
 Přidejte svůj komentář ( nebo cokoliv co máte na srdci )
 úsměv spiklenecké mrknutí řehot hlasitý smích úšklebek neutrální výraz smutek pláč naštvání stydí se brýle
 údiv vyplazuje jazyk cože polibek andílek palec tučně  kurzíva  podtrženě  

Komentáře


Přidáno 21.1.2016 v 20:02
Torák Martin: - email
já Martin Torák jsem z Domova barbora poskytovatel sociálních služeb v Kutné Hoře a hledám si nový domov a právě jsem narazil na vás a chtěl bych se zeptát jestli byste mě k vám do domova nevzali a lestli bych u vás nemohl bydlet jsem zdravotně Mentálně Psychicky a duševně postižený muž je mě 39 let jsem stále svobodný děkuji za odpovědpalecúsměv

FotoSrpen 2019

Výstava květin Čimelice 2019


Fotočerven 2019

Zámecký festival


FotoPár slov o našem Domovu

Tradice poskytování sociálních služeb zde začala už v roce 1955.

 


FotoModerní budovy

Celý areál DOZP Osek prošel v letech 1999-2002 rozsáhlou přestavbou.